Info-Max, noi obiective ...o noua versiune

Info-Max, noi obiective ...o noua versiune

Ne bucuram ca, dupa o perioada de munca intensa sustinuta de o echipa de profesionisti si perfomeri in mediul online, pe baza unui proiect complex, am reusit sa finalizam si sa lansam o noua versiune a aplicatiei Info-Max.
Le multumesc tuturor pentru prestanta, profesionalismul si performanta dedicata acestui proiect.
Obiectivul nostru a fost sa realizam o aplicatie online simplu de utilizat si utila, dinamica, cu o platforma prietenoasa, care sa va sustina in afacerile dvs. si in promovarea online a acestora, beneficiind de consultanta, monitorizarea si sprijinul echipei noastre.
Impactul major pe care marketingul online si social media il are in activitatea noastra de zi cu zi nu poate fi ignorat.
In primul rand, completarea minutioasa si credibila a profilului dvs. de utilizator arata importanta pe care dvs. o aratati imaginii dvs.
Conceperea anuntului, ca proiectie a ofertei dvs. de produse si servicii, lansarea si promovarea acestuia este imperativa in cucerirea si atragerea unui numar cat mai mare de potentiali clienti.
Comunicarea facila intre parti legata de continutul ofertei este, deasemenea, extrem de importanta.
Wishlist-ul multiprodus, modulele legate functional de acesta, si comunicarea targetata pe fiecare anunt completeaza facilitatile acordate de noua aplicatie.
Punem accent pe impactul vizual al anunturilor utilizatorilor aplicatiei noastre asupra segmentului de consumatori tinta si oferim servicii dedicate cresterii constante a vizibilitatii acestora, oferindu-va in acelasi timp flexibilitate si libertatea de a decide utilizarea facilitatilor oferite de aplicatie.
Noul Info-Max este simplu de utilizat, util cresterii vizibilitatii imaginii dvs. si ofertei dvs. de produse si servicii, punand accentul pe facilitati de comunicare directa intre membrii utilizatori ai aplicatiei, pe cereri de oferta construite pe selectie multipla de produse si expediere individuala catre fiecare ofertant in parte , cu posibilitati de comunicare pe fiecare anunt in parte din selectia facuta de utilizatorul solicitant .
Intrucat respectarea politicii de confidentialitate si protectie a datelor este in actualitate mai mult ca oricand, in colaborare cu aplicatia partenera www.gdpshield.com , la inscrierea ca utilizator Info-Max veti primi in contul dvs. un voucher de 10% la achizitionarea unui pachet de servicii GDPshield. Veti beneficia de consultanta gratuita, informare minutioasa, costuri optime, securitate certificata a datelor si flexibilitate in construirea pachetelor de servicii.
Indiferent ca sunteti persoane fizica sau juridica, Info-Max va ofera posibilitatea de a posta anunturi gratuit si nelimitat cu ceea ce doriti sa vindeti si sa cumparati, cu ceea ce stiti sa faceti sau cu servicii pe care doriti sa le achizitionati, sa comunicati si sa va informati.
Ne-am straduit in paginile aplicatiei noastre sa punem accentul pe transparenta si seriozitatea cu care privim relatia cu dvs., pe munca depusa pentru ca proiectul nostru sa-si atinga scopul pentru care a fost creeat.
Va invitam sa va alaturati comunitatii noastre , sa fiti activ si informat!

 

 

Project Manager Info-Max

Adriana Popa